KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färggravyrer 3124656
nr 312 4656
Färggravyrer
6st, Engelska, 1800-tal
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 maj 2004